Yatak Odası Takımı


Arteraydolap'ta dilediğiniz yatak oda takımları sizleri bekliyor. Beklenen ve özlenen dolap modelleri artık Türkiye'de , yüzde yüz yerli malı sermaye üretimi ve tasarımıyla Avrupa'ya kapılarını açan arte, odanızda o hep hayal ettiğiniz dolapları tasarlıyor. Şimdi hemen mağazalarımızı gelip görebilir gezebilirsiniz. Sürekli yenilenen tasarımlarımızla 2015 yılında da çok iddialıyız. Yüksek kalitede high gloss malzemelerin kullanıldığı, aksesuar zenginliğiyle, kapaklarındaki fren sistemiyle, çok çeşitli bölme havzalarıyla yatak odası takımları ilk tercih edilen modellerdir.

Şifonyer, markiz ve aynalarıyla estetik ve birbirleriyle uyumlu ürün grubuyla arte yatak odaları tahmininizin çok ötesinde konfora sahip. Her ürünümüz kullanılmadan önce testlere tabi tutulmaktadır. En ufak bir hatalı üretim bulunmamaktadır. Zaten üretimden çıkan malzemeler üç boyutlu tasarıma uygun olarak özel makinalarda preslenmektedir.

Yatak Odası Takımlarında Fiyatlandırma Politikamız

Firmamız ürünlerinde müşterilerine uygun taksitlendirme seçenekleri sunmaktadır. Ödemede kolaylık sağlamak müşteri memnuniyetimiz açısından çok önemlidir. artevetta müşterileri alışılagelmiş fiyat seçeneklerimizle her zaman kolay yoldan mobilya sahibi olabilmektedirler. İstikrar bizim için önemlidir.

Sağlıklı Yatak Odaları

Uyku düzeninde olan aksamalar iş hayatımıza kolayca yansıyabilmektedir. Dolayısıyla iş hayatında bozulmalar olduğunda sosyal yaşantımızıda etkilemektedir. Uykuda sırtımız mutlaka estetik bir pozisyon almalı yatağın sırtı tam olarak kavrayacak şekilde dolgun olması gerekmektedir. Seçeceğiniz sertlikte bir yatak vücudumuz için en sağlıklısıdır. Yatağın çok yumuşak olması sağlık açısından tehlike arz etmektedir. Artevetta yatak takımı vücutdu tam olarak kavrar ve güne sağlıklı bir şekilde uyanmanızı sağlar.