Sürgülü Gardrop Fiyatları


Arteraydolap raydolap ürünlerinde olduğu gibi Sürgülü gardrop üretiminde de lider bir markadır.Her keseye uygun ekonomik çözümler üreten,ve her model üretiminde kaliteden taviz vermeden uygun gardroplar üretmekteyiz.Sizde Sitemizden evinize şık bir gardrop bakabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi model ve fiyatlandırma konusunda bilgilendireceklerdir.

Elbiselerinizi kombine etmenizi sağlamak amacı ile dolap ihtiyacınıza ait tüm problemleri giderebileceğiniz üstelik sürgü kapakları ile yer tasarrufu sağlayabileceğiniz bir dolap çeşididir. Gardrobunuzdan eksik etmeyeceğiniz elbiselerinizin ömrü daha da uzayacaktır. Düzensiz ve bozuk elbise katlamaları sonucu elbise aşınır ve kısa sürede bez parçası haline gelir pamuk özelliğini kaybeder. Sizlere elbiselerinizi uzun yıllar kullanabileceğiniz ütüsünü bile uzun aralıklarla yapacağınır bir kolaylık sağlıyoruz.

Gardrop almak istedim maliyeti ne olur ?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki piyasada bir çok özel tasarım gardrop üreten firma mevcuttur. Fiyatlar arasında çok farklılıklar bulunabilmektedir bunun temel sebebi kullanılan malzemedir. Arteraydolap piyasada bulunan en kaliteli malzemelerle dolap üretimi yapmaktadır. Fiyatlarımızı incelemek için Dolap fiyatları linkini tıklamanız yeterlidir.