Özel Ölçülerde Raydolap


Dolap ölçülerinizi belirleyip en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz. Dolabınız özel ölçülerde kişiye özel yapılmaktadır. Dolabın kalitesini belirleyen en önemli faktör kullanılan malzemedir, artevetta yıllardır Dünya markalarıyla üretim yapmaktadır. 1991 yılında kurulmuş olan firmamız, faaliyetlerine ray dolap, gardrop ,portmanto, mutfak dolabı, giyinme odası, tv ünitesi imalatları olarak başlamış ve gelişmekte olan bünyesiyle mobilya sektöründe bir çok firmaya öncü olmayı başarmıştır. Bünyemizde özel ölçülerde ray dolap üretimi yapılmaktadır.

Özgüveni yüksek ve özverili çalışanlarımız arte 'nin takım ruhu ile hareket etmesinin, iş kalitesinin temelde insana ve çalışan kalitesine bağlı olduğunu gösteren temel sebebidirler. Arte, gelişen teknoloji ve tecrübeli kadrosuyla dizayn ve imalatını yüksek kaliteli ürün ortaya çıkararak sonuçlandırmaktadır.

ISO kalite yönetim sistem standardının tüm gereksinimlerini uygulamak ve müşterilerini memnun etmek arte'nin kalite politikasıdır.

Yaratıcı, yenilikçi ,pratik ,dayanıklı ve sağlam Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçülerdeki dolaplar ile yatak odalarında uyumu yakalıyoruz. Evinizde daha önceden mobilya olarak kullandığınız menteşe kapaklı dolaplarda ölçü sıkıntısı vardı herşey modüler yapı sistemine göre uygulananan standart ürünlerden oluşurdu. Büyük firmalar belirli ölçülerde üretim yapıp "elimizde bu var" şeklinde müşterilere cevap verirlerdi. Ancak bu devir aşıldı ve insanların isteğine göre imalat yapılmaktadır. Yani gömlek, pantolon hatta ayakkabı adedine göre ray dolap modelleri üretilmektedir. Yatak odasının ölçüleride dikkate alınıp tavandan tavana, duvardan duvara raylı dolap üretimi yapılmaktadır.

Spor, takım elbise ,kravat seçeneklerinde giyinen müşterilerimize göre ve mesleklerine göre üretim yapıyoruz. Mesela , müşterimiz gömlek, ayakkabı ve pantolon adedine göre ihtiyacı olduğu ölçüleri bizden istemekte, bizde duvar boyutlarına göre ihtiyaçları doğrultusunda tespitimizi gerçekleştiriyoruz.

İnsanlar bu zamana kadar hazır üniteli mobilyalara alıştıkları için, mağazalarda ne varsa onu evlerinde kullandılar. Kıyafetin konulduğu alanı kabul etmek zorunda kaldılar ama artık kendi kapak modelini bile seçebilecek durumdalar.

İnsanlar bu zamana kadar hep alışmışlar hazır ünite alıp koymayı mağazada ne varsa onu alacaklar , kıyafetin konulduğu alan nasılsa onu alacaklar , müşterilerimiz kapaklara kadar ahşabın rengine göre deri kapak , hazır kapak yapılmaktadır. Çok daha sağlam üretilmektedir. Arte, fabrikasyon işi değil tamamen butik, kişinin tarzına ve evinin şekline göre değiştirilebilen ,kullanım kolaylığı sağlayan dolaplar üretmektedir. Biz hayal satıyoruz Müşterilerimizin bizden beklediği 2 özelliği yıllar boyunca her dolap siparişinde keşfettik bunlar ;

  • - kalite
  • - görsellik
  • - zamanında teslimat

Raylı dolap zamanında teslimat

Müşterilerimize daha henüz varolmayan birşeyin teslim tarihinin saatine kadar anlaşma yapıyoruz . Güven sorunu yaşatmadığımız için verdiğimiz saati dahi geçirmeden montajı ve teslimatı gerçekleştiriyoruz. Başarılarımızın en büyük sebebi sözümüzde durmamız ve zamanında teslimat gerçekleştirmemiz. Vakit çok değerli mobilyanız gelecek diye akşama kadar sizleri evde bekletmeyiz. Sözleşmedeki saati 1 dk bile geciktirmek iş ahlakımızın dışında kalır kendimize yakıştırmayız.

Ray dolaplarımız puzzle gibidir.

Evinizi değiştirdiğinizde mobilyanızı değiştirmenize gerek yok!. Telefon çalıyor ve yıllar sonra; Süleyman bey, erkek yada kız kardeşime dolap yaptırmak istiyoruz. Yani müşterilerimiz bizi unutmaz.