Raydolap tasarımı ve Ray Dolap İç Dizayn


Arteraydolap, dolap tasarımını ihtiyacınıza ve zevkinize özel tasarlayıp üretmektedir. Size sadece şık ve kaliteli ergonomik dolabı zevkle kullanmak kalıcaktır.

Dolap sürgü kapakları içte çalışır sürgü sistemi ve dışta çalışır sürgü sistemi olarak ikiye ayrılmaktadır. Sürgü kapak çerçeveleri alüminyum profil içerisinde suntalam, mdflam, highgloss, lake, acrilux, cam veya ayna malzemeler kullanılmaktadır.

Dolap içi gövde diye adlandırılmakta olup dolap iç kısmına kullanılan malzemelerden bazıları aşağıdaki gibidir. Çamaşır veya çorap için çekmece Dünya markası blum mandallı veya fiori teleskopik çekmece rayları kullanmaktayız.

Mücevher çekmecesi ve aksesuar çekmecesi dolap içi dağınıklığı toparlamakta büyük bir yardımcınızdır.

Dolap içi tasarımlarda tavana kadar yapılan yüksek askılar zahmetsizce asansör kullanarak ayağınıza getirmektedir. Kemerleriniz ve kravatalarınızı ararken, dolabınızda diğer elbiselerinizi dağıtmadan bulabileceğiniz bu düzeni ancak sizler için özel olarak tasarladığımız raylı dolaplarda bulabilirsiniz. Arteraydolap olarak iç tasarımı 3 boyutlu bir şekilde projelendirip görsel bir sunum hizmetiyle vermekteyiz.

Dolap raflarını derinliği, dolap rafının her köşesine erişebilirlik , kravatlık , pantolonluk, led ışıkları, düğmelik gibi kısımların yeterli büyüklükte olması ve kullanımındaki rahatlığı bir raydolabın iç tasarımındaki güzellikleridir. Raydolabın dış tasarımı ise, bulunduğunuz odanın ölçülerine göre yerleştirilmesiyle ortaya çıkar. Böylece dolabınızın tasarımını daha evinize gelmeden görür ve seçeneklerden en uygununu odanızda hayal edebilirsiniz.

Raydolap tasarım, Ray Dolap İç Dizayn hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.