Raydolap Satış Noktası


İstanbul'da bir çok mağazamızla evinizin ölçülerinde özel tasarım ray dolap dekorasyon hizmetimiz ve satışımız devam etmektedir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz raylı dolap modellerinde memnun kalmama ihtimalini 0 'a indiriyoruz. Tasarım ve üretimin her aşamasında raylı dolaplar ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Aldığımız raylı dolap mobilya siparişini üretimin her aşamasında sizlere fotoğraflıyoruz böylece raydolap daha evinize gelmeden sizinle büyüyor ve buluşuyor. Montaj ve dekorasyon ekibimiz daha evinize girmeden sizinle iletişim halinde oluyor ve hiçbir aksaklık yaşanmadan zamanında montaj yapıyoruz.

Raylı dolap satış noktası denilince akla Arte raylı dolap gelmektedir. Artık Tüm Türkiye'ye hizmet götürmekte olduğumuzun haklı gururunuda yaşıyoruz.

Raydolap artık kendi yerinde tasarlanıyor evinizin dolap konacak kısmını görüp o kısma özel olarak tasarlıyoruz ancak tasarladığımız dolap yer değiştirildiğinde konulacak kısma uyumsuzluk göstermez standart dolap ölçülerinin çok ötesine çıkılmadan dolabınız en iyi şekilde tasarlanır.

5 mağazamızda 21 yıldır garanti ile tüm Türkiye'ye satış yapmaktayız.