Raydolap renkleri ve Dolabınızda renk seçimi


Raydolabınızda renk seçimi odanıza en uygun tonlarda gerçekleştirilir.İster parlak, ister mat, dilerseniz pastel seçeneklerimizden istediğinizi seçebilirsiniz.Dolap rengi odanın büyüklüğü dikkate alınarak seçilmeli. Açık tondaki bir renk seçimi odanızı daha aydınlık ve ferah gösterecektir. Kapalı renkleri ancak çok büyük odalarda tavsiye ediyoruz.

Odanız Güneş alıyor mu ?

Eğer odanız Güneş ışığından yararlanamıyorsa beyaz yada açık renk tavsiye edilir. Beyaz rengin mobilyalarda bir özelliği diğer tüm renklere uygun olmasıdır. Beyaz renk her tonda farklı renklerle içiçe kullanılabilir.

Seçimde diğer önemli bir noktada evinizin dekorasyon şekline göre renk seçimidir.

Her rengin anlamı farklıdır. Renk seçiminiz tamamıyla kişiliğinizi yansıtır. Mimarlarımız raylı dolabınız için en uygun renkleri dolabınız için 3 boyutlu tasarım aşamasında sizler için belirler. Dilerseniz kendi renginizi seçebilirsiniz. Evinizde yatak odanızda gününüzün yorgunluğunu atmak isterken, kasvetli ve moral bozucu bir dolabın görüntüsü rahatsızlık hissi uyandırır. Dolayısıyla renk seçimi önemli bir kriterdir. Diğer mobilyalarınız ile uyumlu raydolap yaptırmak istiyorsanız renk seçiminde ve tasarımda uzman mimarlarımız ve tasarımcılarımız yardımcı olmaktadırlar. Güzel sanatlar mezunu tasarımcılarımız özgün renkler seçmenizi sağlarlar.

Genellikle hangi renkler kullanılır ?

Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden ötürü genelikle açık tonda renkler kullanılır. Renk kataloğumuzdan dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.