Raydolap iç dizayn hizmeti


Raydolap iç dizayn hizmetiyle daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Ürünün iç tasarımında kullanılan parçalar iç dizaynın temelini oluşturmaktadır. Takılarınızı koyabileceğiniz çok bölmeli bir takılık, ürettiğimiz dolaplarda isteğiniz doğrultusunda yerleştirilmektedir. Askılık ve üst bölmeliklerin yüksekliği genişliği gibi önem arz edecek hesaplamalar kullanılabilirliği sağlayacaktır.

Eski dolabınızın karmaşıklığı ve karamsar görüntüsünden kurtulup, düzen sağlamanız ve evinizi genişletmeniz için raylı dolap sistemleri gerçekten önemli ve pratik bir çözümdür. Artmakta olan nüfusumuzda gitgide mobilya ihtiyacı artmakta olup mekanlar artık daralmaktadır. Zira çok nüfuslu ailelerde odaların dar olması kaçınılmazdır. Oda darlığına bulunabilecek en iyi çözüm bir dolaptır. Dolabı, elbise, kravat, çanta ve hatta ufak ev eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama ünitesi olarakta düşünebilirsiniz.

Artık günümüzde mimarlık geniş bir alanı temsil etmektedir. İç mimarlık adı altında farklı, ev dekorasyonu için çizimler üreten iş bölümü oluşmuştur. Firmamız kendi içerisinde iç tasarım (interior design) bölümü oluşturmuştur. Burada iç mimarlık mezunları çalışmaktadır. Dışarıdan bir firmadan yada kişiden iç mimarlık hizmeti almamaktayız. Tamamıyla kendi iç mimarlarımız ile çalışmayı prensip edinmiş durumdayız.

Tasarım sanatını yapan kişiye mimar denilir. Bir mimar mobilyanın ölçülerine göre milimetrik çizimler yapabilme yetisine sahiptir. Mimarlarımız Türkiye'nin dört bir yanından yetenek ve bilgi düzeyleri dikkate alınıp ve araştırılarak firmamızda iş sürecine başlarlar. Yapılan tasarımlar müşterilerimizin göz zevklerine hitap edicidir. Bir ray dolapta şıklık ve aynı zamanda sadeliği birleştirici tasarım yetkisi bizde çalışan tüm mimarlarımızda mevcuttur.

Gelişimimizi mimarlık ve dekorasyonu temel alarak sürdürüyoruz. Sektörde gelişigüzel tasarımla üretim yapan firmaların sıklığı sebebiyle ürünün kullanılabilirliği azalmakta ve bir süre sonra evde yer işgal edici bir hal almaktadır. Bu tür tasarım dışı ürünlerden uzak durulmalı, mobilya seçiminde tasarım ve iç mimarlık hizmetlerine dikkat edilmelidir.

Bazı mobilya firmaları ise tasarıma önem verip dışarıdan destek ve hizmet almaktadırlar. Çözüm gibi görünsede aslında bu geçici ve aceleye getirilmiş sonuçlar doğurmaktadır. Firma kendi bünyesinde iç dizayn ve tasarım hizmetini muhakkak barındırmalıdır. İşte tam burada Arte raylı dolap çözümü hızlı bir şekilde ayağınıza getirmektedir. Montaj ve tasarımda kusursuz oluşumuz bizi tercih etmenizde en büyük etkendir.

Ev Mimarı ve dekorasyon hizmetleri sunmaktayız.