Modoko raydolap mağazası - Arteraydolap


1969 yılında kurulan mobilyacılar sitesi olan Modoko, Türkiye'nin mobilyasıdır. Ticaret bakanlığının desteğiyle kurulmuştur. 80 bin konutun mobilya arzının çok fazla bir bölümünü karşılamaktadır.

Arteraydolap olarak Modoko mobilyacılar sitesindeki yüzlerce mobilya mağazalarının üstünde sıralamasında lider durumdayız. Yurt dışına yaptığımız ihracatlar sayesinde ülke ekonomisinde yapmış olduğumuz katkılardan dolayı bir çok ödüle layık görüldük. Yüzlerce farklı mağazadan tercih edilen mağaza olmak bize ayrı başarılarda kazandırmıştır. Müşterilerimizi ekonomik fiyatlarla ağırlamak, güler yüzle karşılamak, sorunsuz hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.

Dünyanın en seçkin mobilya sitelerinden birisi olan MODOKO' ya yıllardır hizmet vermenin anlamlı sevinci içerisinde yepyeni tasarımlar ve iç dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Modoko da 350 mağaza bulunmaktadır.Mobilya mağazamızda bulamayacağınız ürün kesinlikle yoktur. Ancak şu bilinmelidirki burada üretim çok önemlidir. Üretimin arkasında yıllarını mutfak, banyo, ray dolap, portmanto üretimine veren arteraydolap vardır. Arteraydolap modoko daki mobilya mağazalarına bayilikte vermektedir. Bizden bayilik alan firmalar bizim ürettiğimiz ürünler dışında herhangi bir ürün satmamaktadırlar. Firma yetkililerimizle yapılan görüşmeler neticesinde mobilya bayiliğimiz için başvurular gelmekte olup , şu anda Modoko mobilyacılar sitesinde de bayilik verilmektedir.Bizden ürün ve hizmet almak isteyen gerek bayi, gerekse müşterimiz olsun her zaman kaliteli ürün aldıklarını bilirler.

Modoko da ki birçok mobilya mağazasındaki ürünler elbette kalitelidir. Ancak aralarında artevetta ürünü satışını yapan firmalar göze çarpmakta ve ilgi bu tarafa doğru yönlenmektedir. Tasarım çizgimizin dışında standart ürün yapmamaktayız. Standart olan ürünleri ürün gamımızda asla görülmemektedir.

Mobilya sanatının zirvesi Artevetta'dır