Masko raydolap mağazası - Arteraydolap


Masko İstanbul'un mobilya ve ahşap eşya imalatçısı ve kooperatifidir. İkitellidedir. 778 mağazasıyla Türkiye'nin en büyük mobilyacılar sitesi ünvanını elinde taşımaktadır. Yeni yıl yeni mobilyalarla birlikte yenilenen Masko'da birçok satıcı firma özel tasarım ve standart ölçülerde ürün pazarlamaktadır.

Arteraydolap maskodaki satıcı firmalara bayilik imkanı sunmaktadır. Firmamız Raydolabın en kalitelisini, kullandığı markalarla sağlar. Blum, Hafele gibi dünya çapında markalarla çalışmaktayız. Masko raydolap mağazalarında bir çok çeşit model ve renk seçenekleriyle evinize uygun mobilya tercihleri yapabilirsiniz. Ancak her mağaza yukarıda bahsettiğimiz ürünleri kullanmamaktadır. Bir dolabın kalitesi kullandığı parçalarlada ilişkilidir. Firmamız bu kaliteden asla taviz vermemektedir. Kaliteli bir hizmet arıyorsanız Masko'da bulabilirsiniz ancak her zaman arteraydolap bayisi olan mağazaları tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz. Bir raylı dolabın a'dan z'ye tüm detaylarını biliyoruz. Kulp,çekmece sistemleri, askılık, kravatlık gibi detaylarda en kaliteli parçaları kullanıyoruz.

Masko'ya çok yakın bir mevkiide bulunan Keresteciler sitesinde imalat planları yapmaktayız. İmalatçı firmaların konuşlandığı firmaların bulunduğu Keresteciler sitesi yakın bir zamanda tüm üretici firmaları kapsama planları yapmaktadır. Bir üretici firma olarak buraya yatırım planımız bulunmaktadır. Maskoda üretim yapılmadığından buraya çok yakın olan Keresteciler sitesindeki üretim planımızın nedenlerinden birisi ise üretimi ve satışı aynı anda yapmaktır. Bu ise hem müşterilerimize hemde bize zaman kazandıracaktır.

Arteraydolap, Masko mobilyacılar sitesinde 2014 yılında hizmete açılacaktır.