Gardrop sistemleri Köşe ve L gardroplar


Gardrop sistemleri ile köşe ve L gardrop seçenekleri ve düz modellerimiz ile gardrop ihtiyacınızı çözmekteyiz. İhtiyacınız olan elbiselerinizi yatak odanızda üstüste yığılmadan daha düzenli bulabilmenizi sağlayan gardrop sistemleri ile evinizi pratikleştiriyoruz.

Gardrop sistemlerinde önemli bir ihtiyaç dolabın geniş kapasiteli olmasıdır. Gereğinden fazla derin dolaplar elbisekere ulaşmanızı zorlaştırır. Dolap derinliği yeterli ve uzanabileceğiniz bir uzaklıkta olmalıdır. Dolabın gereğinden fazla küçük olması ise elbiselerinizin yığılmasına neden olmaktadır. Gardrobun içi ise ihtiyaca yönelik olmalıdır. Örneğin uzun elbisesi çok olan bayanlar için gardrop askı boylarının yeterince uzun olması gerekmektedir.

Gardrop sistemlerinde hangi parçalar kullanılmaktadır ?

Gardrop sistemlerinde ihtiyacınıza yönelik olarak gardrop asansörleri, pantolonluklar, tavan bağlantılı pantolonluk, yan bağlantılı ve raylı sürgülü pantolonluk, sürgülü kravatlık, sürgülü kemerlik, raylı kravatlık ve kemerlik, gardrop içi ünitelerden olan alüminyum çekmeçe sepetleri, raflı alüminyum üniteler, ütü masası ve ayakkabılıklar bulunmaktadır.

Tüm bu saydığımız parçalardan çoğu gardrobu oluşturan olmazsa olmaz kısımlardır. Ancak bazı durumlarda müşterilerimiz bu parçalardan bir kısmına gerek duymamakta ve ihtiyaca yönelik tasarım ve üretim yapılmaktadır.

Gardrop sistemleri ( wardrobe systems )