Gardrop tasarım resimleri


Tasarım ve dekorasyonda diğer ürünlerde olduğu gibi gardrop ürünlerinde de en yeni ve çeşitli modellerimizi sitemizden bulabilirsiniz. Sizin için özelleştirdiğimiz renk ve biçimde isteklerinize göre gardrop iç dekorasyonunu da yapıyoruz.Dolabın boyutu, hacmi ,rengi çekmece sayısı gibi özellikleri iç mimarlarımız evinizin ölçüsüne göre belirliyor. 3 boyutlu gerçekleştirdiğimiz modellerde evinizin varolan mobilya dizaynını bozmadan gardrop için seçtiğiniz odanıza uygun modeli çiziyor ve bilgisayar ortamında sizlere sunuyoruz.

Mobilya imalatında profesyonel çizgilerimizi yıllardır korumanın gururunu yaşıyoruz. mdf mobilya ve ahşap mobilyalarda evinize kalitenin adını arteraydolabı getiriyoruz. Son 21 yıl içinde gerçekleştirdiğimiz dekorasyonlarda bol deneyim kazanmış ve ürün tasarımı alanında lider mobilya firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Odanızda yer kaplayan her eşya görüntüsü ve kapladığı hacim kadar gözünüzde değerlidir ancak kullanılabilirliği ve hoş görüntüsü mobilya seçiminizi değiştirebilir. Evinizde yeni bir mobilya istiyorsanız eskisinin ya görüntüsü hoşunuza gitmiyordur yada odanıza göre boyutu ideal bir ürün değildir. Dolayısıyla özel tasarım gardrop ürünlerini tavsiye ediyoruz.

İstanbul'da kurulan firmamızın Beşiktaş, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Kadıköy, Çekmeköy 'de mağazaları bulunmakta.