Gardrop iç tasarım


2014 yılında hayatınızda en yeni stillerle yeni gardroplar istemezmiydiniz. Geçmiş yıllarda müşterilerimizden aldığımız dekorasyon önerileri ile tecrübemizi birleştirerek yeni gardrop modelleri için stiller geliştirdik.

Modern raylı gardrop modellerimiz içinde yeni stiller geliştirdik artık menteşeli kapaklı gardroplar yerine raylı sistemli gardroplar evinize daha fazla yer açacak. Renk seçeneklerimiz ise klasik ve modern sevenler için ayrı olarak tasarlanmıştır. Ürünlerimizi tasarlarken birçok veriyi birleştirip en uygun stili geliştirmeye çalışırız.Bu kısımda en çok iş iç mimarlarımıza düşmektedir. Mimarlarımız aynı zamanda stil konusunda doğal yetenekli eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Dolap tasarımı evinizde ya da iş yerinizde tüm depolama sorunları için uygulanabilir çözümler sunmak için her zaman değişiklik ve gelişim göstermektedir . Özel ve cazip dolap modellerinizi sizler için tasarlamaya devam ediyoruz.

Hangi tasarım ?

Tasarım konusunda tamamen serbestsiniz çünkü o kadar çok çeşit arasından mutlaka istediğiniz model tasarım zevkinize uygun olarak geliştirilmektedir. Rengini ve model şeklini bizlere açıkladığınız her ürünü düşündüğünüz gibi ortaya çıkartabilecek mimari ve dekoratif bir hayal gücüne sahibiz.

Moda her alanda olduğu gibi mobilya ve gardrop dolaplarında da takip edilen bir alandır. Sürekli değişen moda trendlerine uymak kötü bir seçim değildir, ancak sürekli dekorasyon ve model değiştirmek yerine ileriye dönük moda trendini uygulayan bir marka sizlere doğru modeli sunacaktır. Arteraydolap geliştirdiği her gardrop iç tasarımda modayı kendisi yaratmaktadır.

Tasarımda düzenmi yoksa görüntümü ?

Tasarımda düzen vazgeçilmez bir noktadır.Düzen olmadan sadece görsel bir şölen yapmak dolabın kullanımını azalttığı gibi zamanla işinize yaramaz hale gelecektir. Dolayısıyla tasarım yapılırken düzenden asla vazgeçilmemelidir. Tasarım ve düzeni dengelemek yine bizim işimiz.

Kaliteli mimarlarımız ve stil danışmanlarımızla gardrop iç tasarımında şüphesiz lider durumdayız !