Gardrop içi dizaynı


Gardrop tasarımında standardın ötesinde Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz. Arte ye göre dekorasyon "farklılıktır". Biz farklı olmayı seçtik. Bugün piyasada binlerce mobilya firması bulabilirsiniz evinize hazır gardrop alıp hemen yerleştirebilirsiniz ancak odanızla uyumlu, sağlam, dilediğiniz ölçülerde ve renkte bir gardrop bulmanız hatta iç dizaynı dilediğiniz gibi olan bir gardrop bulabilmeniz neredeyse imkansızdır. Arteraydolap özel tasarım gardrop ihtiyacınızı karşılar ve dolabınızın iç dekorasyonunu sizler için yapar.

Gardrop içi dekorasyonunu sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Mimarlarımız sürekli olarak gardrop iç dizaynı üzerine çalışıp günümüzün ergonomik çözümlerini uygulamaktadırlar. Çok yer kaplayan elbiselerinizin yerleştirilmesi, gömlek kumaş pantolon gibi düzen gerektiren kıyafetlerinizi için özel askılıklar. Kravatlarınız için özel kravatlıklar gardrobun iç dekorasyonunu oluşturur.

Mobilya çeşitliliğine gardrop çeşitliliğide farklılık göstermektedir. Farklı kombinasyonlarla birayaya getirdiğimiz gardrop mobilyalarını diğer firmaların ürünlerinden kolayca ayırt edebileceksiniz. Bir dolapta gereksiz olan ne varsa çıkarıp tamamıyla ihtiyacına yönelik bir tasarım oluşturduk. Kendi çizgimizden asla vazgeçmeden ama müşteriye yönelik bir deneyim kazandık. Tam 21 yıldır bu anlayışımız değişmedi.

Gardropta kaliteyi belirleyen kullanılan malzemedir. Arteraydolap Dünya standartlarında kaliteli malzeme seçimi yapmaktadır. Asla standart ürün ve malzeme kullanılmaz. Avrupa standardının en üst düzeyi tercih edilir.

iç mekan tasarımı alanı yeni teknolojiler ve modern mimari anlayış ile nitelikli ve eğitimli çalışan ihtiyacını doğurmuştur. iç tasarım iç mimarlar tarafından yapılan ve eğilim ile yeteneğin birleştiği bir meslek halini almıştır. firmamız, mobilya ve iç mekan ressamı , iç mekan teknolojisi ve süsleme sanatları gibi mesleki dalları kapsayan, 21 yıldır dekorasyon hizmeti sunan bir firmadır.