Gardrop modelleri ve fiyatları


Gardroplar için benzersiz seçenekler ve en uygun fiyatlarımızla yeni yılda da uygun ödeme seçenekleriyle karşınızdayız.

Firmamız benzersiz tasarımlara sahiptir.Kreatif düşüncemiz ile geliştirilen modeller benzersiz şekildedir. İç mimari destegimizin gücü sayesinde dolap geliştirmekte esnek davranışımız ancak kullanılabilirliği bozulmadan devam eden tasarımlarımız ile arteraydolap adını bir adım daha ileri taşımayı bildik. Fiyatlandırma politikamız kaliteye yönelik ancak müşterimizin kesesine uygundur.

Ev dekorasyonuyla süslediğiniz evlerinizi geleceğin zevkiyle döşüyoruz. tamamen kişilerin zevkine göre tasarlanan dolaplar evin görünümünü tamamen değiştirmektedir. dolap seçiminde olabildiğince ince ve titiz davranmanız eviniz ve sizin için doğru karar vermenizi sağlayacaktır. Gardrop mobilyası elbiselerinizin toplu bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar ve evinizi genişletir. Bütünlük ve sadelik sizin seçiminiz olacaktır. Birçok çeşit modelden gözünüze ve gönlünüze en çok hitap eden dolap modelini iç mimarlarımıza tasarlatabilirsiniz.Kullanılan malzeme çeşidine göre farklılık gösteren dolaplarda kaliteyi belirleyen faktör malzemenin kalitesidir. Kapakların sürgülü olması pratik ve hız açısından önem taşır aynı zamanda şıklık katar. Gardroplarda set modellerde elbisenin yanı sıra eşya saklama bölümü ve çekmecede bulunmaktadır.

Fiyatı belirleyen nedir ?

Gardroplarda da diğer mobilyalarımızda olduğu gibi fiyatı belirleyen faktör malzemenin kalitesidir. Ancak işçilik ve marka da kalitede önem taşır. Piyasada 100 TL'ye bile gardrop bulabilirsiniz ancak ömür boyu dayanıklı ve tamamen isteklerinize özel tasarım mobilya istiyorsanız ücretlendirme kaliteye yönelik olacaktır. Özel tasarım gardolap fiyat listemizi görmek için gardrop fiyat listesi linkini tıklayabilirsiniz.