Etiler Raydolap Mağazası - Arteraydolap


Etiler, Beşiktaş ilçemizde yer alan mobilya mağazamız faaliyetlerine devam etmektedir. Beşiktaş Bebek ve Akatlar'la sınır bölgede bulunan Etiler'de birçok mobilya mağazası bulunmaktadır. Etiler'de ki mobilya firmalarının sürekli ihtiyacı karşılamaktaki sıkıntısını büyük oranda arteraydolap karşılamaktadır.

Etiler mimari yapı olarak yeni konut çalışmaları sıklığının beylikdüzü gibi yerlere göre daha az olduğu semttir. Yıldız bloklarını, Basın sitesini, Uçaksavar Sitesini, Alkent gibi toplu konutları içerisinde barındıran ilçemizde ev mobilya talebi artış göstermiştir. Mekana ve zamana göre tasarım üreten arteraydolap Etiler Şeker vadi konakları içinde tasarım ve iç mimarlık hizmeti üretmektedir. Yeni projelerimiz yeni dairelere göredir. Skyland rezidanslarda oteller ve ofisler içinde bir çok tasarım gerçekleştirdik. Etiler genelinde hizmet veren firmamız tasarımlarında italyan çizgisini kullanır.Kullandığımız malzemelerimiz kaliteyi belirlemede temel faktördür.

2016 yılında inşaat alanı 2 milyon 600 bin m2 ye kadar genişleyecektir. İnşaat sektöründeki bu genişleme mobilya sektörünede yansımıştır. Etiler'de inşaat alanlarındaki çalışmaları takip ettiğimizde bitmiş olan konutlar için proje almaktayız.Yapmış olduğumuz dekorasyonlar Etiler'in mimari ve kültürel yapısına uygundur. Gelecek yatırımlara en uygun mobilya çözümlerimizle Etiler de ki yeni jenerasyon konutların dekorasyon hizmetlerini üstlenmiş olmaktan artevetta ailesi olarak mutluluk duymaktayız. Mekana göre tasarım üretmek arteraydolap 'ın işidir.

Etiler için özel tasarımlı raydolap üreticisi ve mobilya mağazası olarak firmamızın sektöründe lider firmalardan biri olması dolayısıyla yepyeni projeler almakta ve aldığımız projeleri kusursuz bir şekilde devam ettirmekteyiz. Markamız 21 yıldır Etiler'in bir çok mahallesinde mutfak mobilyası tasarımı, iç dekorasyon, raylı dolap tasarımı, portmanto tasarımı, giysi odası modelleri üretimi yaptık.

Hafele dolap aksesuarlarını kullanmaktayız. Etiler otellerinde yaptığımız mobilya dekorasyonlarında banyo aksesuarları için blum malzemeleri kullanılmıştır.

2016 yılında Etiler 'de mobilya ve dekorasyon hizmetlerimiz devam etmektedir.