Dolap modelleri


Dolap mobilyalarında %35' e varan indirim ve alternatif dolap tasarımları seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Ürünleri dilediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz.

Yatak odalarınız için gardolap, mutfak dolapları, portmanto ve antreler için vestiyer gibi gibi yüzlerce dış ve iç tasarımda farklı model koleksiyonumuzla huzurlarınızdayız. Bu kadar farklı model arasından seçim yaparken elbette zorlanabilirsiniz. Evdeki ihtiyaçları giderebilmenin en pratik yolu dolaplardır. Yapmanız gereken tek şey konusunda uzman mimarlarımızdan bilgi almaktır.

Duvara dayandırılarak dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz seçeneklerimiz olduğu gibi , duvar kalınlığı içine yerleştirilen sabit modellerimizde mevcuttur. Gömülü dolap devri son yıllarda giderek azalma göstermiştir artık pratik olarak taşınabilir dolap seçenekleri çok daha fazla tercih edilir olmuştur.

Evinizde her yaştaki bireyler yatak odalarında tam fonksiyonlu olarak gardolap ihtiyacını duymaktadır. Elbiselerinizi rahatlıkla konumlandırabilmenize olanak sağlayan organize bir alan oluşturabilmeniz için düşünülmüştür. Genişliği sayesinde maximum elbise yerleştirebilmenizi sağlar.

Kapaklarının hızlı ve ses çıkaran modellerini piyasada birçok mobilyacıda mevcuttur.Firmamızda bu şekilde ürün bulunmamaktadır. High gloss kapak ile yavaşlatma mekanizması ile sessiz bir ortam yaratmaktayız.

Kapaksız giysi dolabı seçeneklerimiz

kapaksız dolap seçeneği

Renk seçimizde Noce ve Lake beyazı öneriyoruz. Bu renkteki dolaplar yatak odalarınıza ferahlık katacak. Arte ürünlerini gördüğünüzde artık diğer marka ve modeller gözünüzde değerini yitirecektir. İddialı olmamızın altında 22 yıllık tecrübemiz yatmaktadır. Dolaptaki köşe bandı dahil olmak üzere bir çok kısım kaliteyi belirleyen ufak detaylardır. Elbiselerinizi yerleştirirken köşe bantlarının keskinliği rahatsız edecek derecedeyse kullandığınız dolap asla kaliteli değildir. Dolayısıyla dolabın kalitesini belirleyen bu küçük detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yine çok modern bir dolap tasarımı

lüks modern dolap

Gördüğünüz üzre dolabınızı evinizin ölçüsüne göre yukarıdaki gibi tasarlıyor ve dilediğiniz kısımları ekliyor çıkarabiliyoruz. Tasarımını beğendiğiniz ürünün 2 ile 4 hafta arası imalatını yapıyoruz. Bu şık dolaplardan bir tane yaptırmak istiyorsanız hemen beylikdüzü yada kadıköy şubelerimizden birini arayabilirsiniz.

İletişim sayfamıza tıklayarak telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Size en yakın semtteki mağazamızı ziyaret etmenizi öneririz.