Bahçeşehir Raylı Dolap Mağazası - Arteraydolap


Bahçeşehir'de raylı dolap mağazası denilince arteraydolap akla gelir. Raylı dolap mağazamızda teşhir ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Bulunduğunuz mekanı genişletecek bir mobilya arıyorsanız en uygun çözümleri biz sunarız.

Toki konut sistemleriyle günden güne büyüyen, nüfusun artış sağlandığı Bahçeşehir'de 15000 civarında konut daha yapılacaktır.Konutların mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilmek için arteraydolap sürekli üretim yapmaktadır. Kağıthane' deki büyük ölçekli fabrikamızda şu anda bu konut daireler için dolap üretimi yapılmaktadır. Üretimden önce mimarlarımız konut daireyi incelerler ölçüleri alır ve her ölçüye göre dolap üretimi yapılır.

Mimarlarımız toplu konutlara en uygun ölçülerde gözleri yormadan ve ferah tasarımlar çıkarmaktadırlar. Taşınanlar ve evini yenileyenler için Bahçeşehir'de neredeyse hergün bir montaj ekibimiz montaj servisi hizmeti gerçekleştirmektedir. Firmamız bahçelievler'de ki mobilya ihtiyacının %30 unu karşılamaktadır. Talep geldikçe üretim ağımızı genişletmekte ve ürün gamımıza yeni ürünler eklemekteyiz.

Bahçeşehir İstanbul'da diğer birçok ilçeden yüzölçümü olarak büyüktür. Güngeçtikçe artan nüfusu bu bölgede Avmlerin, kültür merkezlerinin artmasına sebep olmuştur. Sosyal imkanlarıyla kaliteli bir yaşam amaçlayan insanlar bahçeşehir'de ki konut projelerinde çoktan yerlerini almış bulunmaktadırlar.

Arteraydolap olarak dolap çeşitlerimizle ve ürün gamımızla bahçeşehir başakşehir'de bir çok konut projesinde imzamız bulunmaktadır. İnşaat firmaları sıklıkla firmamızın öalışma prensibini gözönünde tutup , ürettikleri konutlarda artevetta markasını kullanmaktadırlar. Gelecek mobilya sistemlerinin tasarımını şimdiden yapmaktayız.

Bahçeşehir'de ki raylı dolap mağazası olarak bize gelen yoğun talebi karşılayacak alt yapımızı 21 yıllık bir tecrübeyle oluşturduk.Çeşitliliğimizdeki bu zenginliğin asıl kaynağı müşteri memnuniyetinden aldığımız güçtür.Sonuç odaklı çalışma modelimizde müşterilerimiz firmamızı aradıkları andan itibaren edindikleri bilgilerle yaptırmak istedikleri raylı dolap hakkında fikir edinirler. Bir dolabın kalitesini belirleyen faktörün ürünü oluşturan parçalarla doğrudan bir ilişkisi vardır. Firmamız en doğru ve kaliteli ürünleri kullanmaktadır

Bahçeşehir'de Ağaoğlu My Town B/11 Ispartakule'de bulunan ofisimizde satışlarımız devam etmektedir.

Bahçeşehir başakşehir raylı dolap mağazasında raydolap satışlarımız devam etmektedir.