Arte


Arte, 1991' de kurulduğu günden bu yana mobilyada sürgülü ray dolap, mutfak dolapları, giysi odası, genç odası, portmanto ve vestiyer, dolap üniteleri, tv ünitesi gibi bir çok mobilya çeşidinde sektörünün lideri olarak hizmetine devam etmektedir.

Türkiye'ye ray sistemli dolapların tanıtımını yapan ilk firma olma özelliğinide taşıyan firmamız, dolap ölçülerine göre müşterilerine hizmet vermekte ve özel tasarım yapmaktadır. Geliştirmekte olduğumuz tasarım ve teknolojiler tamamıyla bize ait olup, bu emeğin arkasındaki insan gücüne her zaman sahip çıkmaktayız. Arte, çalışan sayısı günden güne artmakta ve sektörünün devi haline gelmektedir.

Süleyman İsmailoğlu ve Cem Polat kardeşler tarafından kurulan Arte, bugün raylı dolap üretiminde, lider firma olmanın ağırlığını büyük bir güçle taşıdıklarını belirtmektedirler. Firma, Türkiye'de ki kalite standartlarınında üzerinde bir iş politikası belirleyip Avrupa'da da söz sahibi olma yolunda ilerlemektedir.

  • - Türkiye'de rekabet ortamında, en kaliteli ürünleri sunmak ve rekabet gücünü arttırmak arte 'nin vazgeçilmez odakları arasındadır.
  • - Personel gelişimini ön planda tutup buna bağlı olarak verimli ve çalışkanlığı arttırmak, eğitime ve disiplinli bir motivasyon faaliyetine önem vermek.