Acıbadem Raydolap Mağazaları


Nezih semtimiz İstanbul'da Anadolu yakasında Üsküdar ve Kadıköy sınırlarında bulunan güzide bir mahallemizdir. Güneyden Kadıköy , kuzeyden ise Üsküdar'a bağlıdır. Acıbadem'de yaşamın tüm olanakları sergilenmiştir. Bu bölgede Bilfen koleji, Ahmet Sani Gezici Lisesi gibi önemli eğitim kurumları bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy hastahanesi, GATA gibi sağlık kurumları, Tepe Nautilus gibi avmler bölgede ticareti geliştirmektedir.

Anadolu yakası bilindiği üzere Avrupa yakası kadar kalabalık ve nüfus yoğunluğu olmayan bir bölgedir. Mobilyacılar arasında fazlaca bir rekabet yoktur dolayısıyla fiyatlar standardın üzerinde seyretmektedir. Arte olarak fiyatlarımız tüm mağazalarımzda standarttır. M2 olarak ölçülmekte ve malzeme kalitesiyle belirlenmektedir.

Bölgede mobilyacılar yoğun bir şekilde mevkilenmiştir. Ahşap ve orman ürünlerinde çeşitli firmalar faaliyet göstermektedir. Ray dolap üretimi ve imalatınında yapıldığı bu bölgeye çok yakın artevetta göztepe mobilya mağazamız açılmıştır. Sizleri Göztepe şubemize bekliyoruz.

Acıbadem'de ulaşım sorun teşkil etmediğinden firmamız bu bölgede mobilya üzerine yatırım yapmayı planlamaktadır.