2015 raylı dolapları tasarımları ve imalatı


Ray dolap ölçülerine göre fiyatlandırma yapmaktayız. Odanızın duvar genişliği ve yüksekliğine göre dolabınızın ölçüsü belirlenmektedir. Ölçülere göre otomatik fiyat teklifi vermekteyiz.

2015 yılında teknolojik olarak bir adım önde olmayı tercih ettik. Sadece iç tasarım olarak değil dış tasarım ve ergonomide de tercih edilir firmalar arasında olmayı devam ettiriyoruz. 2015 yılında müşterilerimizin artık sadece sağlamlık ve tasarım konusunda değil pratik ve ergonomiyide tercih sebebi olarak gördüklerini bilmekteyiz.

Gelişen teknoloji ile sağlamlık ve iç dekor anlayışımızda yıllar içerisinde gelişmeler gösterdik. İç mimarlık hizmetlerimizi geliştirdik. Teknolojik raydolap ürünleri geliştirmeyi kendimize yeni yılda hedef edindik. Teknolojinin insanlara kolaylık sağladığını artık hepimiz biliyoruz , dolayısıyla mobilya ürünlerinde de teknoloji tercih edilir oldu. Mobilya tercihlerinizde sizin yanınızda olmayı her zaman bir görev bildik, bilgimizi ve tecrübemizi sizler için geliştiriyoruz.

Aksesuar seçimlerinizi dilediğiniz yönde yapabilirsiniz, çekmece sayıları dahil olmak üzere bir çok aksesuar çeşidini tercihi tamamen sizlere aittir. Uzun elbise askısı yada kısa elbise askısı tercihinize göre yerleştirilmektedir.

Müşterilerimiz ölçülere göre fiyatları merak etmektedirler, ölçüye göre fiyatı anında çıkarıp müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Kalite standardımızdan vazgeçmeden en uygun fiyatlarla 2015 yılında da iş modelimizi devam ettirmek istiyoruz.

3 boyutlu mimari projelerimizde kusursuz tasarımlar üretiyoruz. 2015 yılında da Türkiye'nin her yerine ürün gönderimi yapılmaktadır. Sürgülü kapaklı raylı dolap sistemlerin üretimi Çekmeköy fabrikamızda yapılmaktadır. Teşhir ürünlerimizi görmek için Göztepe mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.