2 kapaklı raydolap ve gardroplar


iki kapaklı raydolap

2 kapaklı dolaplar portatif kullanım için uygundur. Kapakların menteşeli yada sürgülü seçenekleri mevcuttur.2 kapaklı dolap çeşitleri son yıllarda üretimde ve satışta artış göstermiştir. ,1+1 dairelerde yatak odalarında yerden tasarruf sağlamak için kullanıma uygundur.

Ray kapak mı yoksa menteşe kapak mı ? , müşterilerimiz artık ray kapak tercih etmektedir frenli sürgü sistemi ağır olduğundan dolap kapaklarının dengesi bozulmaz, hafifçe sağa yada sola çektiğinizde kendiliğinden kapanma özelliği mevcuttur. 2 kapaklı dolaplarda, bir kapağın üstüne diğer kapak geçmektedir. İsteğe göre kapaklardan aynalı yada aynasız olabilmektedir. Farklı modüler tasarımlarıyla 2 kapaklı modellerimizi sitemizden inceleyebilir, teşhir ürünlerimizi mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Suntalam ve mdflam çeşitlerimiz bulunmaktadır. Suntalam daha iyi bir şekilde vida tutmaktadır. Avrupa ve gelişmiş ülkelerde suntalam daha uzun ömürlü bir madde olduğu kabul edilmiştir. Suntalam plakası daha ağırdır , malzeme farkı vardır. Malzeme olarak suntalam önermekteyiz.

Fildişi boya seçeneğimiz ile , 2 kapaklı modellerimiz bu koleksiyon bolca romantizm getiriyor. Güzel ve muhteşem detayları ile üretilen dolaplar tüm zerafetiyle siz müşterilerimize sunulmaktadır.